Please enable JS

METRICSELECT

ADAY YÖNETİM MERKEZİ

METRICSELECT NEDİR?

Dijital değerlendirme merkezi; adayları işe alma, insan değerini geliştirme ya da saptama gibi konularda doğru kararlar alabilmek adına kullanılan bir simülasyondur. Bu simülasyon; kontrollü bir ortamda katılımcıların becerilerini ve davranışlarını değerlendirmek için gerçek hayattaki işe alım süreçlerinin aynısını gerçekleştiren geleneksel bir değerlendirme merkezinin dijital şeklidir.

MetricSelect Dijital Değerlendirme Merkezi, mülakat ya da değerlendirme merkezi projelerinizi dijital ortama taşıyarak hızlı ve etkili bir şekilde yönetmenizi sağlayan bir dijital platformdur. Belirli bir pozisyon için uygunluğu ya da birden fazla beceriyi ve yetkinliği ölçmek için tasarlanan dijital değerlendirme merkezi MetricSelect; kişilik analizi, bilişsel yetenek testi, psikolojik performans değerlendirme testi, yaşam değerleri envanteri , İngilizce seviye tespit sınavı, role-play uygulamaları ve yetkinlik bazlı mülakat kılavuzu gibi pek çok aracın bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur.
NASIL ÇALIŞIR
Tasarladığınız mülakatı, güvenli ve yeni teknoloji ile geliştirilmiş panelde yer alan online video kayıt alanında gerçekleştirmek üzere adaylarınıza yönlendirin. Belirli bir pozisyon için uygunluğu ya da birden fazla beceriyi ve yetkinliği ölçmek için tasarlanan dijital değerlendirme merkezi MetricSelect; kişilik analizi, bilişsel yetenek testi, psikolojik performans değerlendirme testi, yaşam değerleri envanteri , İngilizce seviye tespit sınavı, role-play uygulamaları, ve yetkinlik bazlı mülakat kılavuzu gibi pek çok aracın bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur.
Dijital Değerlendirme ve Aday Yönetim Merkezi

NEDEN METRICSELECT?
Dijital değerlendirme Merkezi; fiziksel veya geleneksel bir değerlendirme merkezinin aksine sürecin güvenilirliğinden ve etkinliğinden ödün vermeden kapsamlı ve verimli sonuçlar elde etmek için yeni teknolojileri kullanır.
Dijital Değerlendirme ve Aday Yönetim Merkezi

METRICSELECT KAZANIMLARI

ZAMAN

Teknolojiden yararlanarak değerlendirme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

MALİYET

Seyahat, konaklama gibi giderlerden kurtularak değerlendirme merkezinin tüm sürecini dijital ortamda planlayıp maliyetinizi azaltabilirsiniz.

ÖNYARGISIZ DEĞERLENDİRME

Entegre yapay zeka uygulaması ile değerlendiricilerinizin puanlarını tek bir merkezde toplayarak objektif sonuçlar alabilirsiniz.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÇÖZÜMLER

Her bir işe alım ya da değerlendirme projeniz için ihtiyacınıza özel yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz.