Please enable JS

neuroCS

neuroCS Test

neuroCS Nedir?

neuroCS; saha personeli odaklılığı ile aday ve çalışanlarınızın dikkat & konsantrasyon, zihinsel esneklik, yaratıcılık, problem çözme ve öğrenme potansiyeli gibi farklı yetkinlik ve eğilimlerini ölçer. Zihinsel düşünme, problem çözme ve karar verme testi olarak adlandırılır. neuroCS sayesinde saha personellerinizin ya da adaylarınızın bilişsel açıdan güçlü ve zayıf yönlerini detaylı bir rapor ile analiz edebilirsiniz.
Neden neuroCS?
Şirketlerin çarklarının temelini oluşturan mavi yaka personelini niş alan olarak belirleyerek saha personelini odağına alan neuroCS ile çalışanlarınızı ya da adaylarınızı yanıtlama süreci basitleştirilmiş ve kolay anlaşılır bir sistemde değerlendirebilirsiniz.
Dijital Değerlendirme ve Aday Yönetim Merkezi

Neden neuroCS?
Problem çözme stratejileri, stratejileri değiştirebilme yetenekleri ve zihinsel esneklik alanlarını öngörmesi sayesinde adaylarınızın görev ve sorumluluklarına ne derece dikkatlerini verdikleri ve değişen koşullara ne derece uyum sağlayabildikleri ile ilgili önemli bir veri sağlamaktadır. Deneme yanılma yöntemiyle ya da alınan geribildirimlere göre hareket edebilme kabiliyetlerini, durumsal öğrenme potansiyellerini gözlemleyebilirsiniz.
Dijital Değerlendirme ve Aday Yönetim Merkezi

Neden neuroCS?
neuroCS, çalışanlarınızın çalışma ortamlarında karşılaşabilecekleri durumlara karşı alabilecekleri aksiyonları ve işyerlerine katabilecekleri verimliliği tespit etmenize olacak sağlayacak.
Dijital Değerlendirme ve Aday Yönetim Merkezi
128
SORU
20
DAKİKA
5
FARKLI BOYUT

neuroCS

Dikkat & Konsantrasyon

Dikkat ve konsantrasyon boyutu; kişinin performans göstermesi gereken durumlarda iç ya da dış uyaranlardan etkilenmeden belirli bir görev üzerinde yoğunlaşma becerisini kapsar.

Zihinsel Esneklik

Zihinsel esneklik boyutu; kişinin öngörülmemiş bir durumda değişen koşullara ve iş taleplerine uyum sağlayabilmesini, farklı alternatifi fark edebilmesini ve esnek bir şekilde davranış değişikliğine gidebilmesini kapsar.

Yaratıcılık

Yaratıcılık boyutu; kişinin üretken bir yaklaşım ile görev ve sorumluluklarına karşı yeni ve alışılmadık çözümler getirebilme becerisini kapsar.

Problem Çözme

Problem çözme boyutu; bir problem tanımlamayı, sorunun nedenini belirlemeyi, çözüm adına alternatiflerin belirlenmesini ve çözümü uygulamayı kapsar.

Öğrenme Potansiyeli

Öğrenme potansiyeli boyutu; deneme yanılma yöntemi ve alınan olumlu/olumsuz geribildirimler yardımı ile öğrenme becerisini kapsar.